Parenti Miscela Executive - 1kg, zrnková káva

Nový produkt

Směs Parenti Giovannini Miscela Executive je v nabídce pražírny Parenti jistě jednou z nejlepších a nejprodávanějších směsí. Označení Executive jí právem náleží.

Více informací

Sílasilná káva
PěnaPerfektní pěna
KofeinStřední obsah kofeinu
Hmotnost kávy1 kg
Balení kávySáček

Tento produkt již není na skladě

399,00 Kč s DPH

Více informací

Káva se praží tradičně na plynu, pomalu a v malých dávkách. Várka pražení nepřesahuje více než 80 kg. Výsledkem nákladného pražení je kvalitnější káva s vynikajícími vlastnostmi a specifickou vůní. Celý proces výroby kávy probíhá víceméně ručně s minimálními prvky automatizace. Správné upražení se zjišťuje odebráním vzorku přímo z pražící nádoby a jeho vizuální kontrolou.

Káva Parenti Giovannini Miscela Executive dosahuje ideální rovnováhy síly a hořkosti, má plné tělo a aroma, kulatou a sladkou chuť s příchutí čokolády. Díky technice pražení zůstává zrno v dokonalé kondici, proto se hodí pro všechny druhy kávovarů, ale i k přímému zpracování. Vychutnáte si espresso, ale i kombinaci s mlékem jako latte či cappuccino.

Historie Torrefazione Parenti

Příběh pražírny začíná roku 1952, kdy si Armando Parenti s pomocí své rodiny splnil svůj dlouholetý sen a na okraji Bologni otevřel vlastní kavárnu s malou pražírnou kávy. Jako první na zkoušku upražil směs pojmenovanou Mexico a k jeho velkému překvapení se zanedlouho stala vyhlášenou místní specialitou. Po tomto nečekaném prvotním úspěchu se naplno pustil do studia problematiky zpracování a pražení zelené kávy. Po několika tvrdých letech, kdy veškeré vydělané prostředky neustále investoval do nových technologií a výroby, se ze značky Parenti stává doslova legenda.

V polovině 70. let společnost přestěhovali do nové továrny v Castelmaggiore a vedení pražírny se ujal syn Gastone Parenti, který je i současný majitel pražírny. V roce 1996 se pražírna spojila se slavnou pražírnou Coffee Giovannini, historicky nestarší pražírnou východního regionu Rimini. Toto spojení přineslo oběma pražírnám výrazné oživení a spojilo dlouhou tradici s důrazem na vysokou kvalitu výsledného espressa.

Torrefazione Parenti S.p.A. je jedním ze zakládajících členů INEI Istituto Nazionale Espresso Italiano a její směsi se tak pyšní mezinárodním certifikátem “Miscela Qualificata per Espresso Italiano”.

Recenze

Napsat recenzi

Parenti Miscela Executive - 1kg, zrnková káva

Parenti Miscela Executive - 1kg, zrnková káva

Směs Parenti Giovannini Miscela Executive je v nabídce pražírny Parenti jistě jednou z nejlepších a nejprodávanějších směsí. Označení Executive jí právem náleží.

5 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: