Lavazza Blue Espresso Intenso 1ks

Nový produkt

Vydatná kávová směs s plnou chutí a krémovou pěnou. Intenso je nejkvalitnější směsí v nabídce Lavazza Blue.

Více informací

Sílavelmi slabá káva
PěnaSlabá pěna
KofeinNízký obsah kofeinu
Hmotnost kávy800 g
Balení kávyKapsle

6,70 Kč s DPH

Více informací

Více než stoletá vášeň pro kávu dala vzniknout špičkovému systému Lavazza Blue, který nabízí lidem opravdu jednoduché i dokonalé espresso zároveň. Kapslový systém oceníte především v kanceláři, ale perfektně se hodí i domů. Lavazza BLUE – Best Lavazza Espresso – je exkluzivní systém skládající se z kávovaru a kapsle. Nahradí i dokonalé barové espresso.

Značka Lavazza patří do kávové kultury již více než 100 let. Společnost vlastní a spravuje rodina Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína, a založil tam vlastní obchod. Malý koloniál se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza. Vlastní pražírnu Lavazza založil v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálním zbožím, v roce 1895. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv. Zboží doručovali až domů a občas se obchod proměnil i v hospodu. Tehdy Luigi Lavazza upražil svoji první kávu a ihned požádal o zaplacení autorských práv na celý proces výroby kávy.

Dnes je Lavazza lídrem na kávovém trhu v Itálii. Představuje téměř 45% podíl na celkovém kávovém trhu a 75% podíl celkové spotřeby v domácnostech. Lavazza používá vlastní expertízy k selekci zrn nejvyšší kvality z více než 25 zemí produkujících kávu ve Střední a Jižní Americe, v Africe a Asii.

Recenze

Napsat recenzi

Lavazza Blue Espresso Intenso 1ks

Lavazza Blue Espresso Intenso 1ks

Vydatná kávová směs s plnou chutí a krémovou pěnou. Intenso je nejkvalitnější směsí v nabídce Lavazza Blue.

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: