Lavazza Decaffeinato - 250g, mletá doza

Nový produkt

Výjimečná bezkofeinová káva vyrobená z nízkokofeinových vybraných kávových bobů Asijských kávovníků.

Více informací

Sílavelmi slabá káva
PěnaDobrá pěna
KofeinNízký obsah kofeinu
Hmotnost kávy250 g
Balení kávyDóza

139,00 Kč s DPH

Více informací

V chuti této kávy našla pražírna Lavazza přesnou a správnou rovnováhu. Má vynikající přírodní aroma, výbornou pěnu a skvělou osvěžující chuť.Lavazza Qualitá Oro je opravdu fantastická mletá káva. 100% Arabica ze Střední Ameriky, skvěle upražené zrno, jemné, měkké aroma je ideální pro začínající znalce kávy.

Jemná kyselost kávy spolu se silnou chutí překvapí svojí kvalitou.

Káva Lavazza je součástí naší kávové kultury již déle, než 100 let. Je vlastněna a spravována rodinou Lavazza. Historie kávy Lavazza začíná v roce 1894, kdy Luigi Lavazza koupil malý koloniál v Paissa Olivero, staré části Turína a založil tak vlastní obchod. Malý koloniál se stal startovacím bodem dnešní obrovské společnosti Lavazza.

Společnost s názvem Lavazza byla založena v následujícínm roce po otevření krámku s koloniálem – tedy v roce 1895. Hlavou společnosti byl Luigi. Obchod nevydělával více než 1 300 lir týdně a prodávalo se v něm prakticky cokoliv, zboží se doručovalo domů, občas se obchod stával i náhradou hospody.

Tehdy Luigi Lavazza upražil svůji první kávu a požádal ihned o zaplacení tzv. autorských práv na celý proces výroby kávy.

Dnes je, Lavazza lídrem na poli espressa v Itálii, s téměř 45% podílem na celkovém kávovém trhu a 75% podílem ve spotřebě v domácnostech. Lavazza používá vlastní expertízy k selekci nejvyšší kvality zrn z více než 25 zemí produkujících kávu ve Střední a Jižní Americe, Africe a Asii.

Recenze

Napsat recenzi

Lavazza Decaffeinato - 250g, mletá doza

Lavazza Decaffeinato - 250g, mletá doza

Výjimečná bezkofeinová káva vyrobená z nízkokofeinových vybraných kávových bobů Asijských kávovníků.

7 dalších produktů ve stejné kategorii: